X

درباره ی ما

شرکت تولیدی – صنعتی بهمن پروفیل از سال 1378 فعالیت خود را در زمینه ی تولید پروفیل و مقاطع آلومینیومی مورد مصرف در صنعت و ساختمان با ظرفیت تولید سالانه 2200 تن در شهر اراک و در زمینی به مساحت 16,000 متر مربع آغاز نموده است.
کیفیت برتر و مسئولیت پذیری کارکنان پشتوانه ی موفقیت شرکت بهمن پروفیل در تولید محصولاتی هم تراز با نیاز بازار و در بالاترین سطح کیفیت موجود بوده است به گونه ای که این شرکت فاز دوم توسعه ی خود را در زمینه پوشش سطح آبکاری و ریخته گری و پوشش رنگ پودری در سال 1387در شهرک صنعتی شمس آباد تهران و در زمینی به مساحت 5,000 متر مربع راه اندازی کرد. در حال حاضر این شرکت قادر است محصولاتی مطابق با استانداردهای روز دنیا و بالاترین سطح کیفیت در اختیار مشتریان قرار دهد.

محصولات و خدمات کارخانه بهمن پروفیل

مجموعه بهمن پروفیل توانایی ساخت، تولید، خدمات و تعهد رسیدن به کیفیت مورد نظر مشتری را داراست. ما راه حل های آسان برای رسیدن به نیاز مشتری را ارائه میدهیم و شما میتوانید با مشورت تیم های باتجربه، راحت ترین راه برای براوردن نیازتان را با تکیه بر کتابخانه استانداردهای اکستروژن، قالب های سفارشی، تجهیزات ساخت و تولید و امکانات رنگ پودری و آنادایزینگ انتخاب نمایید. بهمن پروفیل با تکیه بر امکانات و دانش فنی و نیروی انسانی نیاز شما را فراتر از انتظارتان برآورده می سازد.

بخش اکستروژن: اطلاعات و خدمات

طراحی و ساخت قالب های سفارشی اکستروژن آلیاژهای موجود برش و طول برش ها خدمات ساخت خدمات بسته بندی سفارش

بخش پوشش دهی و بسته بندی

رنگ به روش الکترواستاتیک استاندارد رنگ AAMA 2603 کیفیت سطحی AAMA2604 پوشش با کارایی بالا AAMA 2605 خدمات آنادایزینگ خدمات بسته بندی سفارشی

محصولات: صنعتی و ساختمانی

انواع هدسینگ کاور دوربین های مدار بسته قطعات آلومینیومی تخت های بیمارستانی انواع لوله های آلومینیومی پروفیل های آلومینیومی صنایع یخچال سازی پروفیل انواع آنتن وگیرنده های مخابراتی لوله های آبیاری تحت فشار میلگرد، چهار پهلو و شش پهلو آلیاژهای خوش تراش انواع پروفیل درب و پنجره آلومینیومی تک و دو جداره (اختصاصی) پروفیل درب های شیشه ای اتوماتیک توری رول کرکره آلومینیومی انواع پروفیل نمای ساختمان

راز موفقیت ما

تعهد ما به ارائه محصولات برتر با خدمات استثنایی تعهد ما نسبت به مشتریانمان است
دی ان ان